Сервісний центр із ремонту комп'ютерної техніки: КПК, ноутбуків, серверів, моніторів тощо. DELL, HP, IBM, FSC, CISCO
 
Пн-Пт: 10.00-18.00
(044) 594-97-98
> Сертифікати
> Наші сервісні агенти
> Відгуки клієнтів
> Вакансії
> Задати питання

Послуги сервісного центру

 
  ПРО КОМПАНІЮ / ОТЗЫВЫ КЛИЕНТОВ  

Шановні панове!

Компанія "МЕТРО Кеш енд Кері Україна" давно та плідно співпрацює з компанією "SERVICE.UA". Спочатку співробітництво обмежувалося гарантійним обслуговуванням техніки НР, CISCO та деякими специфічними ремонтами на елементному рівні. Наша компанія постійно відкриває нові філії по всій території України та після ретельного та тривалого відбору ми вибрали компанію "SERVICE.UA" для надання послуг сервісного обслуговування 7x24 для всіх торгових центрів по території України. Можемо відзначити високу якість обслуговування та своєчасне відновлення обладнання відповідно до взятих на себе зобов'язань. Хочемо зазначити, що компанія надає деякі види послуг, що є унікальними на ринку України.
Менеджер з розвитку ІТ інфраструктури
Барабанов С.В.
Наша компанія плідно співпрацює із компанією "SERVICE.UA" протягом трьох років.
Компанія SERVICE.UA здійснює сервісну підтримку комп'ютерного обладнання компанії JTI (сервера НР та Таblet РС Fujitsu).
Між нашими компанія укладено договір на відновлення працездатності комп'ютерної техніки з терміном відновлення до кінця наступного робочого дня після отримання заявки про несправність техніки. Сервісні випадки трапляються не рідше одного разу на три дні і компанія SERVICE.UA у встановлені терміни усуває несправності відповідно до умов договору. Відмовостійкість роботи цього обладнання особливо для нас важлива.
Хочется отметить профессионализм сотрудников компании, показанный в работе с нами. Инженеры компании способны принимать оригинальные решения при проведении ремонта, а также производить ремонт путем замены на уровне микросхем.
В даний час компанія JTI веде переговори з компанією SERVICE.UA щодо сервісного обслуговування техніки виробництва фірми DELL. Ми розраховуємо, що компанія SERVICE.UA і за технікою DELL виконуватиме досягнуті домовленості якісно та у встановлені терміни.
Рекомендуємо компанію сервісного партнера SERVICE.UA як сервісний партнер.

Менеджер технічної інфраструктури та клієнтських сервісів
(Україна, Центральна Азія, Кавказ, Молдова та Білорусь)
С. Поклад
Наша компанія закуповує велику кількість техніки, у тому числі і DELL, у різних українських компаній, що призводить до незручностей. Гарантійне обслуговування можуть надавати лише сервісні центри офіційних дистриб'юторів DELL в Україні. Якість обслуговування дуже відрізняється в різних сервісних центрах. У разі гарантійного ремонту обладнання в сервісному центрі, постачальником якого є інший дистриб'ютор, такий ремонт буде платним як споживача. Таким чином, ми позбавлені можливості вибору якіснішого сервісного центру для гарантійного обслуговування. Незважаючи на це, ухвалили рішення обслуговувати всю техніку DELL у сервісному центрі "SERVICE.UA", навіть якщо в цьому випадку ремонт для компанії буде платним через високу швидкість і якість ремонтів. Компанія "Савсервіс-Центр" висловлює подяку компанії "SERVICE.UA" за надання сервісних послуг з ремонту комп'ютерної техніки DELL. Компанія висловлює надію, що ПРО КОМПАНІЮ "SERVICE.UA" буде надано можливість гарантійного обслуговування техніки DELL незалежно від дистриб'ютора техніки, що реалізовано в інших виробників.
Директор ІТ
ТОВ "САВСЕРВІС ЦЕНТР"
Яремчук Ю.