Сервісний центр із ремонту комп'ютерної техніки: КПК, ноутбуків, серверів, моніторів тощо. DELL, HP, IBM, Fujitsu, CISCO
 
Пн-Пт: 9.00-18.00
(044) 594-97-98
> Гарантійний ремонт
> Постгарантійний ремонт
> Впровадження та інсталяція
> Сервісне обслуговування
> Продаж запчастин
> Перевірка стану ремонту
> Задати питання

Послуги сервісного центру

 
  ПОСЛУГИ / Постгарантійний ремонт  

SERVICE.UA надає услуги з негарантійного ремонту:
  • ноутбуки виробництва DELL, Fujitsu, Hewlett-Packard (HP), IBM та ін.
  • кишенькових комп'ютерів (КПК), комунікаторів, смартфонів Fujitsu, HP, Dopod, HTC, Qtec, I-ten, Lenovo та ін.
  • електронних книг lbook eReader
  • серверів Fujitsu, HP, IBM та ін.
  • моніторів Fujitsu, HP
  • мережевого обладнання Cisco Systems

Ремонт ноутбуків провадиться на елементному та компонентному рівні: дисплеїв, материнських плат, блоків живлення, акумуляторних батарей.

SERVICE.UA також надає УСЛУГИ з налаштування КПК та ремонту КПК, ремонту комунікаторів, смартфонів, модернізації КПК. Ми проводимо ремонт КПК та комунікаторів будь-якої складності.

У нас Ви можете замінити екран КПК, корпус КПК та окремі деталі – кришки, заглушки; зробити заміну або ремонт роз'єму синхронізації КПК, аудіороз'єму, роз'єму навушників КПК, джойстика КПК, кнопок, замінити роз'єм SD карт пам'яті та CF карт пам'яті, динамік КПК, мікрофон, зробити збільшення обсягу пам'яті КПК, перепрошити КПК, русифікувати КПК, встановити програми для КПК , налаштувати синхронізацію, налаштувати Інтернет з'єднання на КПК через мобільний телефон, налаштувати WiFi з'єднання.

У нашому сервісному центрі Ви можете придбати різноманітні аксесуари для КПК та комунікаторів, такі як стілус для різних моделей КПК та комунікаторів, захисні плівки КПК, чохли, кабелі синхронізації, автомобільні та мережні зарядні пристрої для КПК та комунікаторів.

Ми можемо викупити ваш неробочий ноутбук, КПК або КПК з дефектом.